סוד ההצלחה של יחידות העילית

האיש שתמיד היה מאחורי הקלעים, יוצא מן הצללים אל האור, במגוון הרצאות מרתקת וייחודית:

גלן כהן – טייס, איש מוסד, איש ברזל ופסיכולוג של הכוחות המיוחדים, מאפשר הצצה אל מאחורי הקלעים של המקומות שרחוקים מן העין ומציתים את הדמיון, ומלמד את עקרונות ההצלחה: קוד ההצלחה של יחידות העילית, התמודדות עם מצבי שבי, הרפתקאות במרוץ 500 ק"מ באפריקה, ועוד. המכנה המשותף של כל ההרצאות הוא פריצת גבולות – יציאה מעצמנו, התחברות למשהו גדול מאתנו ואמונה שאנו מסוגלים להרבה מעבר למה שאנו מדמיינים.

הרצאת הדגל:

פיצוח קוד ההצלחה של המוסד ויחידות העילית

לאחר 30 שנות ניסיון עם היחידות המובחרות ביותר של מערכת הביטחון, גלן כהן פיצח את הקוד, וחולק עם הקהל את ערכי הליבה והמרכיבים המיוחדים שהופכים אנשים ללוחמי עילית ולמפקדים הראויים להערכה. גלן מביא מניסיונו העשיר, מנגיש לקהל את שיטת יחידות העילית ומסביר כיצד כל אחד יכול לפרוץ תקרות זכוכית ולהגיע לתפקוד שיא, בכל שלב ובכל גיל. הרצאה שנכנסים אליה סקרנים, ויוצאים עם השראה, אנרגיות של עשייה, וכלים להצלחה.

נגן וידאו

הרצאות נוספות:

אומנות המשא ומתן על פי המומחים ללוחמה בטרור

מה הם השלבים של ביצוע משא ומתן על פי צוות המו"מ של ה-FBI ושל צה"ל? למה רובנו מתקשים בניהול משא ומתן בחיינו האישיים ומקצועיים? גלן כהן, מומחה למו"מ במצבי קיצון, ילמד את חמשת השלבים לביצוע מו"מ מוצלח, ישתף מניסיונו במשא ומתן מול מחבלים, ממבצעים אחרונים כגון "שובו אחים" והמשטים בדרך לעזה. מההרצאה הזו תוכלו ליישם לקחים ותובנות לגבי משא ומתן לא רק במצבי קיצון, אלה גם ביום יום שלכם.

אבירים ללא שריון

מה קורה לאביר שחוזר הביתה משדה הקרב ומנסה להתחבק עם אשתו? האם ניתן להוריד את השריון הרגשי ועדיין להישאר חסין? גלן כהן משתף בתהליך שעבר – מטייס המכונה "Iceman" לפסיכולוג קליני שחווה את "פרדוקס הפגיעות" – ומספר על העוצמות האדירות שניתן לגלות, אם רק נעז להוריד את השריון. למרות ניסיונו בתפקידים רוויי אדרנלין, את ריגושי השיא שהוא חווה כיום הוא מפיק מסיוע ללוחמי המוסד, הימ"מ והיחידות המובחרות ביותר לגלות את העוצמה האדירה של עולם הרגש. ההרצאה מומלצת לגברים ולנשים אשר רוצים לשמוע משהו חדש.

מעבדות לחירות - מאחורי הקלעים של מצבי שבי

בהרצאה זו מעניק גלן כהן מבט אל מאחורי הקלעים וחולק תובנות שלמד מהכנת טייסים ולוחמי עילית למצבי שבי, חיפושים אחר רון ארד, נעדרי סולטן יעקוב,  ממפגשים עם גלעד שליט ומהטיפול בחוזרים משדה הקרב. הרצאה הזו תיחשפו לפרטים מבצעיים לא מוכרים ועל מעורבות המוסד באיתור נעדרים וחילוץ בני ערובה במבצע אנטבה. בהרצאה הזו לא רק  שתשמעו דברים חדשים, אך תצאו  עם השראה ותובנות להתמודדות עם חווית השבי הפנימית שלנו.

לאכול איש ברזל לארוחת בוקר

גלן כהן חושף את סודות ההצלחה של אנשי ברזל ואולטרה-מרתוניסטים. האיש שלא רץ עד גיל 40, וחשב שאנשי ברזל הם 'סופרמנים', מצא את עצמו תוך זמן קצר מסיים מספר תחרויות איש ברזל, ורץ 130 ק"מ ברצף למטרות צדקה. הוא הוביל נבחרת ישראלית למרוץ 500 ק"מ באפריקה – מרוץ שהסלוגן שלו הוא "אנחנו אוכלים אנשי ברזל לארוחת בוקר". גלן מסביר, מניסיונו, כיצד אנו מגבילים את עצמנו באמונות לגבי היכולות שלנו (בספורט ובכל תחום בחיים), שובר פרדיגמות  וחולק עם הקהל שיטות וטיפים להצבת יעדים ספורטיביים ואישיים מעבר למה שחלמתם שאפשרי עבורכם.

מסע פנימי משנה חיים מסביב לעולם

"מסע של החיים"-גלן ואורית , שיצאו למסע משפחתי של שנה מסביב לעולם, שרדו על מנת לספר שפסק הזמן שלוקחים מהחיים, הוא זה  שמכין אותנו ומצייד אותנו לחיים שלנו כאן. השנה, שהיתה מעבר לכל דמיון, סיפקה חוויות וציידה בתובנות שבד"כ לוקח חיים שלמים לגלות. הם חולקים רגעי משבר ורגעי שיא-אישיים , זוגיים ומשפחתיים.  משתפים בהרפתקאות וסיפורי מסע- כגירוי להתבונן  על חיינו  וכהשראה לעשות פריצת דרך ולצאת למסע של החיים שתמיד רצינו לחיות.

 ההרצאה תועבר ביחד עם אורית אביבי כהן , יועצת ארגונית, מנחת קבוצות ומרצה.

דילוג לתוכן